polski | english | espaniol

WAŻNE LINKI

tel: 718-366-2242

Edukacja pacjenta

Amerykański College Położnictwa i Ginekologii
http://www.acog.comTo oficjalna strona internetowa American College Położnictwa i Ginekologii zapewnia katalog lekarzy , kolumny zdrowotne , kursy podyplomowe i wiele więcej.

American Heart Association
http://women.americanheart.orgStrona American Heart Association kobiet Web daje kobietom w każdym wieku, fakty, na choroby kobiecego serca i udaru mózgu .

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób
http://www.cdc.gov/CDC jest jednym z głównych składników operacyjnych Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej .

Sojusz Narodowy Organizacji raka piersi
http://www.nabco.orgOficjalna strona Krajowego Sojuszu raka piersi

Narodowa Fundacja Osteoporozy
http://www.nof.orgNarodowa Fundacja Osteoporoza jestwiodącym zasobem up-to -date , medycznie dźwięk informacje na temat przyczyn , zapobiegania, wykrywania i leczenia osteoporozy .

Rak jajnika Koalicja Narodowa
http://www.ovarian.orgNarodowa Koalicja Raka jajnika ma na celu podniesienie świadomości i promowanie edukacji na temat raka jajnika.

Towarzystwo Menopauzy Amerykańska Północ
http://www.menopause.orgNorth American Menopause Society ( NAMS ) jest organizacją non profit , która stanowi forum dla wielu dyscyplin naukowych zainteresowanych ludzkim menopauzy kobiet .

Depresja poporodowa
http://www.mayoclinic.com/health/postpartum-depression/DS00546Narodziny dziecka mogą wywołać zbieraniną silnych emocji , z emocji i radości do strachu i niepokoju . Ale może również spowodować coś, czego nie może oczekiwać - depresja .

March of Dimes
http://www.marchofdimes.com/

March of Dimesjest przeznaczone na poprawę stanu zdrowia dzieci przez wad uniemożliwiających urodzeń, przedwczesnego porodu i śmiertelności niemowląt .

Mirena
http://www.mirena-us.comMirena jesturodzenie IUD urządzenie sterujące .

ParaGard
http://paraguard.com/
ParaGard® jest urządzenie stopniowo wydzielającym miedź (copper releasing), które umieszcza się w macicy w celu zapobiegania ciąży na okres do 10 lat .

pełny HTML   |   wersja mobilna